Moda

Wiosenny Przegląd Piżam

23 marca 2017

źródło: http://www.journelle.com/

Nie wiem jak Wam, ale mi wiosna kojarzy się z czymś bardzo ekscytującym. I tak jak jesień, częściowo przeznaczamy na planowanie tego, co wiosną się ziści, to jednak głównie jest to czas refleksji i zadumy, przynajmniej u mnie tak jest. Wtedy zwykle więcej mi się nie chce, niż chce. Teraz zaczyna się coś zupełnie innego. Z wiosną kojarzę coraz dłuższe dni, wiosenny zapach w powietrzu, cieplejsze wieczory, kwitnące kwiaty, drzewa, realizowanie planów, motywację i dużo chęci na wiele rzeczy, jazdę rowerem, uśmiech, słońce, spacery, wiosenne trencze, balerinki. Tak jakby wiosną, wszystko wraca do życia, i tak też jest ze mną. Wtedy jestem bardzo szczęśliwa. Myślę, że dzieje się tak dlatego, że pogoda ma na mnie dość duży wpływ, a dokładniej poranny widok za oknem czy wpadające promienie słońca. I właśnie o tym dzisiaj! O pięknych porankach.

O poranku wszystko się zaczyna, i wszystko ma jakiś wpływ na to, jak potoczy się cały dzień. Jeżeli mogę go sobie polepszyć pięknym wzorem pościeli czy piżamy, to zrobię to! Choć może wydawać się to dla niektórych banalne, ja bardzo to lubię. Nie ma to jak świeżo wyprana, pachnąca, wyprasowana piżama.

Ostatnio, ciągnie mnie do takich koszulowych krojów, z typową dla nich lamówką w innym kolorze. Zimą i jesienią lubię nosić długi rękaw i długą nogawkę. Jestem totalnym zmarzluchem! Zwykle do tego zestawu dochodzą jeszcze skarpetki, kapcie i szlafrok. Zestawy poniżej to wg mnie połączenie wygody i luksusu. Kojarzą mi się z sypialniami w stylu klasycznym czy Art Deco, z wysokim łóżkiem i zagłówkiem. Są wykonane z wiskozy – dla mnie super!

1. Le Songe 2. Zalando 3. Le Songe black

Poniżej, moje propozycje skupiają się głównie wokół koszul. Takie typy piżam lubię najbardziej. Zakryte ramiona dają ciepło, długi rękaw – jak najbardziej!

1. Linga Dore 2. Le Songe 3. Dorothy Perkins 4. Yas

Tutaj natomiast coś dla zwolenniczek krótkich spodenek. Ja za takimi nie przepadam, jeżeli chodzi o wygodę, choć te wyglądają na prawdę uroczo. Piękna krata z DKNY to niestety 100% poliester, za taką cenę? Etam oferuję również 100% poliester, ale adekwatnie za niższą cenę. Osobiście preferuję materiały takie jak: bawełna, wiskoza, modal, (kiedyś chętnie  jedwab), dlatego duża część z moich propozycji jest właśnie z takich materiałów.

1. Etam 2. TOMMY HILFIGER 3. DKNY

1.beige DREAMCATCHER 2.MINT&BERRY 3. white DREAMCATCHER

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply