Architektura i Wnętrza

Międzynarodowe Targi Designu

21 marca 2016

4

Dziś przedstawiam kilka zdjęć z Miedzynarodowych Targów Designu w Poznaniu. Jechałam z myślą o zapoznaniu się z ofertą, jednak idealną sprawą jest fakt, że mając taki materiał w telefonie, mogę się podzielić nim tutaj z Wami. Mnóstwo dobrego designu, duża dawka mebli, dekoracji, oświetlenia, podłóg, tekstyliów + wykład Roberta Koniecznego + obrony studentów Akademii Sztuki w Szczecinie. Super!

Zdecydowałam podpisać tylko wybrane marki / producentów / kolekcje, te produkty, które według mnie zasłużyły na szczególną uwagę i wpadły mi w oko. Ciesze się, że zawód architekta muszę łączyć z poszerzaniem swojej wiedzy i ogólnego pojęcia na temat dobrego designu czy produktu obecnego na rynku – czyli na co obecnie jest szał i co jest na czasie – co wpisuje się w najnowsze trendy. Poniżej widzimy produkty Next Design z kolekcji DNA, formą przypominające strukturę połączonych ze sobą cząsteczek, bardzo nowoczesne! Na stronie producenta możemy znaleźć oświetlenie przybierające futurystyczne, organiczne kształty, nawiązujące do różnych plastycznych, płynnych tworów. Warte zobaczenia, dobre rozwiązania do dużych przestrzeni użyteczności publicznej.

Warto jeździć na takie wydarzenia, również z uwagi na opracowania stoisk wystawienniczych, identyfikację wizualną katalogów czy realizacje wizytówek projektantów, lepszą czy gorszą, ale tworzącą  jakieś poczucie świadomości tego co nas otacza.

Na pozostałe produkty możecie również rzucić okiem – wiele inspirujących spraw dla projektantów :)

Warto zajrzeć również na te strony:

http://woodandpaper.pl/

http://decoina.pl/

Next Design http://www.next.design/

1

 TIMBERCRAFT http://timbercraft.pl/

2

http://www.paste-group.pl/ 

11181716

http://www.aluro.pl/

1591081221

 VOX http://www.meble.vox.pl/

20

 SUSZEK DESIGN http://www.suszek.pl/

19

 NIE/BO/DESIGN http://niebodesign.pl/

65

You Might Also Like

4 komentarze

 • Reply Magda 21 marca 2016 at 18:28

  WOW :)

 • Reply Planfordesign 21 marca 2016 at 19:46

  Świetne inspiracje Marysiu!!!pozdrawiam!

 • Reply Jeans Please 21 marca 2016 at 21:44

  masa inspiracji!

 • Reply kate 24 marca 2016 at 18:35

  Bardzo dużo fajnych inspiracji, uwielbiam takie miejsca, Hej, jestem mega zachwycona zdjeciami, są genialne. Pozdrawiam i zapraszam do mnie na http://www.lap-stajla.blogspot.com

 • Leave a Reply