Architektura i Wnętrza

Świąteczne Dekoracje | Film

19 grudnia 2016

blog3

Zapraszam na film z kategorii: Jak urządzić sobie wnętrze? Dziś w filmie pokażę, jak w prosty sposób wykonać własnoręcznie dekoracje świąteczne i przy pomocy niewielu rzeczy wyczarować piękne ozdoby. Możecie je wykonać sami, ale najlepiej zróbcie to z rodziną czy przyjaciółmi.

Życzę Wam miłego oglądania, a na Święta – dużo zdrowia i szczęścia, spokoju, kreatywności, czasu spędzonego z bliskimi, spełnienia marzeń, radości z wykonywanej pracy, samych dobrych i ciepłych ludzi dookoła, i aby przytrafiały Wam się tylko najlepsze chwile! Pozdrawiam Was!

You Might Also Like

3 komentarze

 • Reply Kasia 19 grudnia 2016 at 21:09

  Super Marysia, na prawdę fajne pomysły, mi najbardziej spodobała się choineczka, Spokojnych Swiąt!

 • Reply Żwawy Leniwiec 19 grudnia 2016 at 23:17

  Piękne dekoracje! Takie ozdoby z naturalnych materiałów i elementów, które można znaleźć w każdym domu najbardziej mi się podobają :-)

  Szczęśliwych Świąt! :-)

 • Reply pannamarzanna 20 grudnia 2016 at 10:16

  Dekoracje idealnie w moim stylu! Od jakiegoś czasu marzy mi się właśnie taki pistolet na klej ;) Zastanawiam się tylko czy dobrze tak przyklejać te dekoracje do świecy? Ja kiedyś zrobiłam cos takiego jak u ciebie z laskami cynamonowymi, ale zamiast tego użyłam małych poprzycinanych patyczków, gdy świeca wypaliła się już znacznie patyczki zapadły sie do środka.. :( całe szczęście mogłam w porę zgasić świece
  Nie zmienia to faktu że zakochana jestem w tych dekoracjach :)

 • Leave a Reply