Moda

Zimowo mi – stylizacja!

8 stycznia 2017

m_-8-of-18

Dzień dobry! Kilka dni temu w pobliżu Szczecina i Stargardu spadł śnieg – jest po prostu pięknie! Wręcz nie wypadało nie wykorzystać tej okazji na spacer z psami, wyjście na sanki czy sesję zdjęciową ze spadającymi płatkami śniegu w tle (tak, bardzo, magicznie).

Jadąc do mojego rodzinnego domu postanowiliśmy zrobić zdjęcia i całe szczęście za długo nie musiałam marznąć. Po drodze mijamy głównie las i pola. Każdy raz – jak i teraz, zimą – krajobraz jest przepiękny. Puszczamy muzykę klasyczną, podgrzewamy fotele i podziwiamy przestrzeń. Na przestrzeni zmieniających się pór roku, bardzo miło obserwować pojawiające się zmiany jakie natura przynosi (w dużej mierze są to doznania kolorystyczne). Tak na prawdę od kiedy zaczęłam jeździć na rowerze zaczęłam się nad tym zastanawiać, i faktycznie tak jest, że w całym pędzie życia dom-praca-rodzina, często nie mamy kiedyś się zatrzymać na chwilę i zastanowić, na chwilę oderwać od rzeczywistości, czyli od telefonów. Na pewno nie wszyscy tak mają, i pewnie nie wszyscy też tego potrzebują. Ja osobiście spacerując czy jadąc samochodem lubię wykorzystać ten czas, jeżeli oczywiście jest taka możliwość, na podziwianie tego co mnie otacza. Wtedy właśnie zastanawiam się nad tym i zauważam (ale tak na prawdę zauważam) jak bardzo się to zmieniło od ostatniej wiosny, lata czy jesieni.

A wy jak macie? :)

a_-7-of-7 a_-6-of-7 m_-4-of-18

Mam na sobie: płaszcz MANGO / sukienka TKMAXX / torebka, sweter ZARA / botki MASSIMO DUTTI / wsuwki PARFOIS / rękawiczki babci :)

a_-5-of-7 m_-9-of-18m_-10-of-18a_-4-of-7 m_-7-of-18m_-13-of-18a_-1-of-7 a_-2-of-7 m_-6-of-18

 

You Might Also Like

10 komentarzy

 • Reply Izabela 8 stycznia 2017 at 12:41

  Kochana prosimy o jakiś film dotyczący twojego mieszkania, wystroju, dekoracji itp ;) można się takiego spodziewać?

 • Reply Andziathere 8 stycznia 2017 at 14:35

  Wyglądasz fantastycznie :)
  http://www.hellofashion.pl

 • Reply Natalia 8 stycznia 2017 at 16:23

  Mam dokładnie tak samo jak Ty. Często się nad tym zastanawiam. :) Jak zawsze super stylizacja i piękne zdjęcia! :D

 • Reply Żwawy Leniwiec 8 stycznia 2017 at 20:26

  Piękne zdjęcia!

  Ja również uwielbiam obserwować przyrodę, podziwiać kolory, czy wypatrywać zwierząt, kiedy jadę autem lub pociągiem, ale przede wszystkim podczas spacerów. To bardzo relaksuje ;-)

 • Reply Marlena 8 stycznia 2017 at 20:54

  Super stylizacja :-) i bardzo ładny ten płaszczyk :-) Jest z obecnej kolekcji? A zdjęcia wyszły super, naprawdę magicznie :) W kolorach Ziemi, co jest w moim guście :) Pozdrawiam z Warmii :)

 • Reply Daria 8 stycznia 2017 at 22:23

  Dziekuje bardzo za umilenie mi wieczorku. Zdjecia i stylizacja przepiekna. Wpis cieply i inspirujacy. Wygladasz jak zwykle zjawiskowo :) Pozdrawiam cieplo z Inverness tego szkockiego ;)

 • Reply Marta 9 stycznia 2017 at 08:43

  Gdzie czapka?! :-)

 • Reply Monika 11 stycznia 2017 at 12:23

  Urok sióstr Baszak…:-)
  Pozdrawiam!

 • Reply sylwia 15 stycznia 2017 at 16:06

  pięknie to wszystko ze sobą wygląda :)

 • Reply Maria 17 stycznia 2017 at 21:29

  Jak się podróżuje przez takie okolice to zawsze takie myśli przechodzą przez głowę, ładnie to odpisałaś i faktycznie biorąc pod uwagę to co zmienia się w naszym życiu tak ťez inaczej patrzymy na nawet znane od lat krajobrazy. Ta grzywka to był strzał w dziesiątkę a twoje upiecia są zawsze takie dziewczęce <3

 • Leave a Reply